• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Пришкільний табір відпочинку

Відповідальна за розділ: заступник директора з навчально-виховної роботи Данечкіна О.А.

/Files/images/Сонячна країна-3.png

Швидко спливає час... І знову літо. Завершився ще один навчальний рік. Пройшли підсумкові та перевірочні роботи, навчальні екскурсії і знову в нашій школі, як і в інших школах країни, 3 червня гостинно розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку "Сонячна країна".

/Files/images/сонячна країна-2.jpg

Колектив нашого закладу ставить перед собою завдання: як зробити час перебування в таборі цікавою, корисною та яскравою частиною літніх канікул? Вихід тут один. Замінити рутинну повсякденну роботу творчою, скрізь бачити позитив, не відкидати жодної цікавої та корисної пропозиції стосовно організації табору. І це завдання треба виконати, щоб 14 днів табірної зміни не перетворились на змарнований час.

Колектив вихователів добре знає кожну дитину й кому яку справу доцільно довірити. Дитина - це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації своїх задумів і планів. Лише правильно спланована, з урахуванням потреб дітей у самореалізації робота пришкільного табору відпочинку дає можливість цікаво, весело та з користю для здоров'я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти.

Табір з денним перебуванням у школі для дитини - це справи, в яких вона бере участь, виступаючи в різних ролях: організатора, учасника, глядача. Відомо, що виховний вплив на дитину не є однобоким. Дитина активно взаємодіє з вихователем, педагогом-організатором, музичним керівником, спортивним інструктором.

План виховної роботи насичений різноманітними заходами та складається з урахуванням побажань дітей. Перш за все дітей привертають змістовні культурно-масові заходи, яскраві дійства та особиста участь у всіх справах. Виховна робота у "Сонячній країні" має на меті комплексну реалізацію пріоритетних напрямів виховання, які тісно взаємопов'язані, доповнюють одне одного.

ЩОДЕННИК ТАБОРУ

/Files/images/бантик.png

Переглянути фото

Кiлькiсть переглядiв: 1115

Коментарi