• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

Відповідальна за розділ: заступник директора з навчально-виховної роботи Данечкіна О.А.

/Files/images/Превент.вих..jpg

Проблема закладу з виховної роботи

«Виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству в умовах нової української школи»

Етапи реалізації проблеми:

2019-2020 н.р. Теоретичні аспекти виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству в умовах нової української школи.

2020-2021 н.р. Вивчення передового педагогічного досвіду з проблеми виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству в умовах нової української школи. Підготовка власних методичних розробок з даного питання.

2021-2022 н.р. Практична реалізація заходів з виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству в умовах нової української школи.

2022-2023 н.р. Практична реалізація заходів з виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству в умовах нової української школи.

2023-2024 н.р. Аналіз та узагальнення системи роботи закладу з виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству в умовах нової української школи

Мета:

усебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей

ВИПУСКНИК ЗАКЛАДУ =

ЦІЛІСНА ОСОБИСТІСТЬ +

ПАТРІОТ З АКТИВНОЮ ПОЗИЦІЄЮ +

ІННОВАТОР, ЗДАТНИЙ ДО ЗМІН

Кiлькiсть переглядiв: 1951

Коментарi